نمایندگی و خدمات پس از فروش اپل، تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، مک بوک

تعمیر آیفون با توجه به ساختار ویژ و خاص این محصول و استفاده از سیستم عامل ios در آن برای تعمیر نیازمند وجود کارشناسان زبده و حرفه ای است که با  تمام ویژگی های این دستگاه آشنایی داشته باشد و به صورت حرفه ای عیب و نقص های این دستگاه را پیدا کرده و به تعمیر آن بپردازد.امروزه به دلیل افزایش تولید و تنوع گوشی های آیفون نیاز به وجود یک مرکز تعمیرات تخصصی با متد های روز و اشنایی کامل  و داشتن تخصص برای تعمیر  تمامی مدل های گوشی آیفون  احساس میشود که این نیاز توسط مرکز تعمیرات تخصصی ما برطرف میشود.

مرکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان با تجریبه ای چندین ساله در تعمیرات تخصصی محصولات برند اپل و گوشی های آیفون در خدمت شما مراجعین محترم هستیم که به تعمیر  گوشی های آیفون شما را به صورت کاملا تخصصی و با داشتن بهترین و به روز ترین ابزارآلات حرفه ایمی پردازیم.

تعمیر آیفون

مراحل دریافت و تعمیر آیفون:

دریافت و ارایه رسید آیفون

دریافت آیفون شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت گوشی رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی آیفون

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات گوشی و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر آیفون

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، دستگاه شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مزکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

 

تعمیرات گوشی آیفون مدل apple iphone x

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی آیفون مدل apple iphone x

تعمیرات گوشی آیفون مدل apple iphone 8 plus

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی آیفون مدل apple iphone 8 plus

تعمیرات گوشی آیفون مدل apple iphone 8

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی آیفون مدل apple iphone 8

تعمیرات گوشی آیفون مدل iphone 7 (product) red ظرفیت 128 گیگابایت

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل اپل آیفون مدل iphone 7 (product) red ظرفیت 128 گیگابایت

تعمیرات گوشی آیفون apple iphone 6s

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل اپل آیفون مدل apple iphone 6s

تعمیرات گوشی آیفون apple iphone 7 Plus

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل اپل آیفون مدل apple iphone 7 Plus

تعمیرات گوشی آیفون apple iphone 7

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل اپل آیفون مدل apple iphone 7

تعمیرات گوشی آیفون مدل apple iphone SE

نمایندگی و تعمیرات تخصصی گوشی موبایل اپل آیفون مدل SE

تعمیر آیفون
 تعمیر آیفون
تعمیر آیفون
4.3/5 (4 رای)
واتسآپتماس با ما