نمایندگی و خدمات پس از فروش اپل، تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، مک بوک

تعمیرات آیپاد به طور تخصصی  در نمایندگی تعمیرات همراه ایرانیان با کیفیتی منحصر به فرد انجام می گردد .ما باسابقه ترین و حرفه ای ترین تکنسین های تعمیرات را از از سوی مراکز معتبر علمی آموزش دیده اند را انتخاب کرده و در بخشهای مربوط به هر واحد از تعمیرات تخصصی اپل گذاشته ایم .

این دستگاه به دلیل حساس و پرطرفدار بئدن آن  نیاز به داشتن واحد تخصصی تعمیر آیپاد دارد که در کارگاه های تخصصی و تجهیز شده ما با استفاده از بالاترین درجه از ابزار آلات ، این خدمت به بهترین نحو انجام میپذیرد و نیز کارشناسان حرفه ای ما پس از تعمیرات آیپاد شما ، تنظیمات کلی را در محصول مورد نظر انجام میدهد .

تعمیر آیپاد

مراحل دریافت و تعمیر آیپاد:

دریافت و ارایه رسید آیپاد

دریافت آیپاد شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی آیپاد

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات دستگاه و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایراد دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت دستگاه خودداری نمایید.

تعمیر آیپاد

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مزکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

 

 تعمیر آیپاد
 تعمیر آیپاد
 تعمیر آیپاد
5.0/5 (4 رای)
واتسآپتماس با ما