نمایندگی و خدمات پس از فروش اپل، تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، مک بوک

 

تعمیرات اپل واچ یکی دیگر از خدمات ارائه شده به شما عزیزان توسط نمایندگی تعمیرات تخصصی همراه ایران است که ان دسته از تعمیرات از آن گروه خدماتی است که می بایست توسط تعمیر کاران مجرب و با سابقه صورت گیرد .

واحد تخصصی تعمیرات اپل واچ نیاز به داشتن تجهیزات به روز دنیا و کاملا حرفه ای دارد که در نمایندگی تعمیرات ما این امکان فراهم است و تماما از ابزار آلات حرفا ای استفاده میشود .

امروزه به دلیل پیشرفته بودن اپل واچ نمایندگی های مجاز و تخصصی وجود ندارد که به طور تخصصی بخش جداگانه ای برای تعمیر این محصول  داشته باشند، اما در همراه ایرانیان این بخش به طور تخصصی وجود دارد .

تعمیر اپل واچ

مراحل دریافت و تعمیر اپل واچ:

دریافت و ارایه رسید اپل واچ

دریافت اپل واچ شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت دستگاه رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات دستگاه خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی اپل واچ

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات گوشی و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی دستگاه و میزان خلوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایرا دستگاه مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات دستگاه حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت گوشی خودداری نمایید.

تعمیر اپل واچ

پس از دریافت دستگاه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، دستگاه شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مزکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت دستگاه تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه گارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

 

ساعت هوشمند اپل واچ 2 مدل 42mm Steel Case with Saddle Brown Classic Buckle
 تعمیر اپل واچ
ساعت هوشمند اپل واچ 2 مدل 42mm Gold Aluminum Case with Coffe Caramel Band
 تعمیر اپل واچ
ساعت هوشمند اپل واچ 2 مدل 42mm Stainless Steel Case with Link Bracelet
 تعمیر اپل واچ
ساعت هوشمند اپل واچ سری 2 مدل Nike Plus 42mm Silver with Silver Volt Band
 تعمیر اپل واچ
ساعت هوشمند اپل واچ سری 2 مدل 42mm Gold Aluminum Case with Midnight Blue Sport Band
تعمیر اپل واچ
ساعت هوشمند اپل واچ سری 3 مدل Nike Plus 42mm Space Gray Aluminum Case with Anthracite/Black Nike Sport Band
تعمیر اپل واچ
 تعمیر اپل واچ
 تعمیر اپل واچ
تعمیر اپل واچ
3.8/5 (4 رای)
واتسآپتماس با ما