نمایندگی و خدمات پس از فروش اپل، تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، مک بوک

 

مک بوک ها لپ تاپ های پیشرفته و مرغوبی هستند که معمولا نیاز به تعمیرات سخت افزاری خاصی ندارند  اما بیشتر مراجعات به نمایندگی برای تعمیر مک بوک به دلیل شکستگی ، ضربات فیزیکی ، خرابی ناشی از اب خوردگی و یا مشکلات نرم افزاری بوده است که این دلایل نقص و خرابی نیاز به به تعمیرات بسیار حرفه ای  و حساسی دارد و این نگرانی با سپردن دستگاه خود به همراه ایرانیان به طور کانل برطرف می شود .

این مرکز به توجه به پارامتر های خاص این بخش و با داشتن تیک کارشناسی مجرب و زبده به تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری مک بوک شما می پردازد.

تعمیر مک بوک

مراحل دریافت و تعمیر مک بوک:

دریافت و ارایه رسید مک بوک

دریافت مک بوک شما و ارایه رسید تعمیرات از نمایندگی تعمیرات هراه ایرانیان . پس از دریافت گوشی رسید  شما توسط سیستم ما صادر گردیده و شما میتوانید از طریق رسید و کد دریافت شده در رسید تعمیرات گوشی خود را پیگیری نمایید.

بررسی و اعلام هزینه ی مک بوک

پس از دریافت دستگاه شما و بررسی و عیب یابی های اولیه  با مشتری تماس گرفته ،هماهنگی لازم انجام شده  و اعلام هزینه  میشود  و در صورت نیاز به تعویض قطعه به شما گفته خواهد شد . در خصوص مسئله اعلام هزینه و عیب یابی در بیشتر موارد ایرادات گوشی و یا هزینه تعمیر در همان زمان حضور مشتری  در مرکز  اعلام میشود (بستگی به میزان خرابی گوشی و میزان خاوتی واحد تعمیرات دارد ) . و همچنین هنگام اماده شدن دستگاه و تحویل ان به مشتری با وی تماس گرفته و همانگ میشود در برخی موارد ایرا گوشی مشخص نمیشود و نیاز به بررسی و زمان بیشتری برای عیب یابی و اعلام ان به مشتری میباشد که حداکثر تا 48 ساعت کاری ایراد مشخص شده و با مشتری تماس گرفته و هماهنگی لازم صورت میگیرد . اکثر موارد تعمیرات گوشی حداکثر تا 48 سال کاری تعمیر میشوند و حدود 20 درصد از موارد برای تعمیر نیاز به مدت یک هفته ای برای تعمیر دارند  .پیشنهاد میشود برای بررسی های اصولی ، انجام تعمیرات دقیق تر و ارائه هرچه بهتر خدمات به شما عزیزان بهتر است از عجله برای دریافت گوشی خودداری نمایید.

تعمیر مک بوک

پس از دریافت گوشی و انجام هماهنگی های لازم با مشتری و اعلام هزینه برآوردی ، گوشی شما به بخش تعمیرات تخصصی مربوطه منتقل شده و توسط حرفه ای ترین کارشناسان ما تعمیر میشود .و جهت تماس بخش پذیرش با مشتریان برای اعلام اماده بودن گوشی  انتقال داده میشود.

لازم به ذکر است مزکز تعمیرات تخصصی همراه ایرانیان دارای گارانتی تعمیر است . پس از دریافت گوشی تعمیر شده شما از مرکز از روز دریافت تا یک ماه کارانتی تعمیر داشته و مشکلات پیش آمده در این زمینه را پاسخگو میباشد.

 

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اپل مدل macbook mnyg 2017

نمایندگی اپل و تعمیرات تخصصی لپ تاپ اپل مدل macbook mnyg2 2017

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اپل مدل macbook mnyn2 2017

نمایندگی اپل و تعمیرات تخصصی لپ تاپ اپل مدل macbook mnyn2 2017

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اپل مدل macbook pro mpxr2 2017

نمایندگی اپل و تعمیرات تخصصی لپ تاپ اپل مدل macbook pro mpxr2 2017

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اپل مدل macbook air mqd32 2017

نمایندگی اپل و تعمیرات تخصصی لپ تاپ اپل مدل macbook air mqd32 2017

تعمیر مک بوک
تعمیر مک بوک
تعمیر مک بوک
3.8/5 (4 رای)
واتسآپتماس با ما