نمایندگی و خدمات پس از فروش اپل، تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، مک بوک

ابتدا دراپلیکیشن Find My Friends آی‌کلود خود را در قسمت Settings راه‌اندازی می‌کنیم. بدین ترتیب به‌صورت خودکار وارد محیط برنامه می‌شویم.

اضافه کردن افراد به لیست دوستان خود برای ردیابی آنها:

برای استفاده از Find My Friends لازم است شخصی که می‌خواهید موقعیتش را ببینید هم این برنامه را نصب کند و تنظیمات ذکرشده را انجام دهد.

در گوشه بالا سمت راست صفحه روی دکمه Add کلیک و شخص موردنظر را انتخاب کنید یا برای پیدا کردنش ایمیل وی را وارد کنید. سپس روی دکمه Done کلیک کنید تا درخواست برای دوستتان فرستاده شود. پس از آنکه دوستتان درخواست شما را بپذیرد، شما قادرید موقعیت او را ببینید.

آیا برای مخفی‌ کردن موقعیت خود از ‌Follower ها راهی‌ هست؟

بله؛ شما می‌توانید به‌طور موقت موقعیت خود را از دوستان خود مخفی‌ کنید یا ردیابی را برای همیشه متوقف سازید.

برای انجام دادن این کار در پایین صفحه روی Me ‌‌کلیک کنید و دکمه Sharing My Location را خاموش کنید. سپس روی Done کلیک کنید. حالا پایین صفحه Not sharing location ‌‌را با رنگ قرمز می‌بینید.

پس از این کار همچنان می‌توانید موقعیت دوستانتان را ببینید، ولی‌ آنها زمانی‌ که بخواهند شما را ردیابی کنند با پیغام Location Not Available مواجه می‌شوند.

آیا می‌توان Find My Friends‌‌ را روی بیش از یک دستگاه همزمان استفاده کرد؟

بله؛ شما می‌توانید با اپل آیدی خود روی هر آ‌‌‌ی‌دیوایسی که دارید از این برنامه استفاده کنید، ولی‌ موقعیت خود را تنها با یک دستگاه می‌توانید به اشتراک بگذارید.

برای آنکه انتخاب کنید کدام‌یک از آ‌‌‌ی‌دیوایس‌هایتان موقعیت شما را به اشتراک بگذارد باید پایین صفحه روی Me ‌‌کلیک کنید، سپس یکی‌ از دیوایس‌های خود را زیر نوار Share my location from انتخاب کنید.

3.5/5 (4 رای)
مشکل صدای آیفونرفع مشکل ضعیف بودن حسگر تاچ آیدی آیفونتبدیل ویدئو و تصاویر زنده به Gif در آیفون 6s و 6s پلاسچند را جهت کاهش مصرف دیتای سیم کارت آیفون در ios 9انتخاب آیتم های استارت آپ در مک
ارسال نظر
verification