نمایندگی و خدمات پس از فروش اپل، تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، مک بوک

در این پست قرار است آموزش  ریختن آهنگ زنگ یا همان Ringtone از کامپیتور به آیفون را توضیح دهیم . این روشی که توضیح خواهیم داد به این شکل است که ، ابتدا موزیک دلخواه را توسط برنامه itools تبدیل به فایل رینگتون می کنیم و سپس بوسیله آیتونز به داخل گوشی انتقال می دهیدم. لازم به ذکر است تا جایی که برای شما مقدور است چه برای ریختن آهنگ زنگ و چه کارهای دیگر از آیتونز استفاده کنید.

 • مراحل ساخت رینگتون مورد نظر :
 1. ابتدا آخرین نسخه ها را از لینک زیر دانلود کنید.
 2. توجه داشته باشید که فرمت آهنگ زنگ‌های آیفون m4r بوده و پسوندهای دیگر همانند mp3 قابل انتقال نیستند. پس باید رینگتون مورد نظر را به وسیله itools به m4r تبدیل کرد.
 3. پس از نصب برنامه های بالا، itools را باز کرده و در نوار بالا برروی گزینه toolbox  کلیک کنید و Ringtone Maker را انتخاب کنید.
 4. در صفحه باز شده local music  را انتخاب کنید و موزیکی که می خواهید تبدیل به رینگتون کنید را انتخاب کنید.
 5. سپس در زیر آن برای ساخت رینگتون ringtone را تیک بزنید و برای ساخت صدای پیامک messages tone را انتخاب کنید.
 6. دقت داشته باشید که زمان رینگتون را باید زیر 40 ثانیه انتخاب کنید.
 7. حال گزینه play را بزنید تا آهنگ شروع به خواندن کند. سپس با انتخاب گزینه set as start زمان اجرای رینگتون انتخاب می شود و با انتخاب set as end پایان رینگتون را انتخاب کنید.
 8. در نوار بالای آن ، مشاهده خواهید کرد که رینگتون از چه زمانی شروع و در چه زمانی پایان می یابد. دقت داشته باشید که زمان پخش رینگتون زیر 40 ثانیه باشد.
 9. پس از تعیین  زمان شروع و پایان زنگ رینگتون،گزینه save to local را انتخاب کرده و محلی برای ذخیره شدن رینگتون با فرمت m4r انتخاب کنید.
 • حال مراحل ریختن رینگتون به داخل دیوایس :
 1. ابتدا دیوایس را وصل کرده و آیتونز را باز کنید و از سربرگ آن گزینه tones را انتخاب کنید.
 2. حال رینگتونی که ساخته اید را   Drag & Drop-کشیدن و رها کردن- کنید.
 3. حال از نوار بالا برروی دیوایس خود کلیک کنید. و سپس از منو باز شده در سمت چپ، گزینه tones را انتخاب کنید.
 4. در صفحه باز شده تیک sync tones  را بزنید و از پایین آن all tones را انتخاب کنید.
 5. کار تمام است. حال کافیست در پایین آیتونز apply را انتخاب کرده و مراحل سینک را آغاز کنید تا بوسیله سینک، رینگتون های ساخته شده به دیوایس شما انتقال یابد. برای انجام دقیق تر این مراحل، آموزش تصویری را در پست زیر مشاهده کنید.

 

2.8/5 (4 رای)
مشکل صدای آیفونرفع مشکل ضعیف بودن حسگر تاچ آیدی آیفونتبدیل ویدئو و تصاویر زنده به Gif در آیفون 6s و 6s پلاسچند را جهت کاهش مصرف دیتای سیم کارت آیفون در ios 9انتخاب آیتم های استارت آپ در مک
ارسال نظر
verification