نمایندگی و خدمات پس از فروش اپل، تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، مک بوک

 شاید برای شما هم این مشکل پیش بیاید که هنگام تماس با آیفون، با ارور Call Faild  روبه رو بشوید و تماس شما با دیگران امکان پذیر نباشد. برای حل این مشکل چندین راه پیشنهاد میکنیم انجام دهید تا بلکه راهکاری برای مقابله با این ارور باشد.

1.با شماره #31#* تماس بگیرید ( ستاره، مربع،31،مربع )

با تماس گرفتن به این شماره امکان اینکه پیغام ناپدید بشود وجود دارد.

2.گزینه show caller ID را خاموش و روشن کنید.

برای خاموش و روشن کردن این گزینه به setting رفته و سپس وارد phone  شوید و بعد از آن وارد show my caller ID بشوید، در این قسمت گزینه مورد نظر را خاموش و دوباره روشن کنید.

3.گزینه Airplane Mode را روشن و سپس خاموش کنید.

بسیار این اتفاق افتاده است که شما با روشن و خاموش کردن این گزینه، سیمکارت دوباره به حالت نرمال خود برگرشته است.برای این کار به setting  رفته و گزینه Airplane mode  را روشن و پس از چند دقیقه خاموش کنید.

4.تاریخ و ساعت آیفون را دستی تنظیم کنید.

وارد مسیز زیر شوید و گزینه set automatically را خاموش کنید و بصورت دستی تاریخ و ساعت را تنظیم کنید.

Settings >General >Date & Time

5.ریست کردن تنظیمات network .

به مسیر زیر رفته و گزینه Reset Network settings  را بزنید، با این روش فقط اطلاعات مربوط به شبکه شما از جمله رمز وای فای و ... ریست می شود و چیزی از آیفون شما پاک نمی شود.

Settings >General >Reset

نکته: دوستانی که تمامی این روش ها را تست کردند و مشکل پابرجا ماند، لطفا دستگاه خود را خاموش و روشن کنند و اگر بازهم درست نشد تنها راهی که میتوان ارائه داد، ریستور کردن دستگاه شما می باشد.

3.0/5 (4 رای)
مشکل صدای آیفونرفع مشکل ضعیف بودن حسگر تاچ آیدی آیفونتبدیل ویدئو و تصاویر زنده به Gif در آیفون 6s و 6s پلاسچند را جهت کاهش مصرف دیتای سیم کارت آیفون در ios 9انتخاب آیتم های استارت آپ در مک
ارسال نظر
verification