نمایندگی و خدمات پس از فروش اپل، تعمیرات تخصصی آیفون، آیپد، مک بوک

معمولاً، iOS در صورت داشتن یک نوتیفیکیشن در حال انتظار، پیش‌نمایشی از iMessage، پیام کوتاه، و پیام‎های ایمیل شما بر روی قفل صفحه‎ی نشان می‎دهد، همانطور که در عکس نشان داده شده است. زمانی که حفظ حریم خصوصی، یک نگرانی اصلی برای شما است، و باید هم باشد، شاید خواسته باشید این قابلیت را در برابر چشم‎های فضول مخفی کنید تا هر چیزی که به شما ارسال شده است را نبینند.

چرا باید پیش‌نمایش نوتیفیکیشن‎ها را از قفل صفحه‎ی نمایش مخفی کنید؟

زمانی که دستگاه ‎ iOS خود را جایی می‎گذارید، حتی اگر می‎خواهد در کیف یا روی میز کار خودتان باشد، هر فردی که در اطراف شما باشد، زمانی که حواستان جای دیگر است، به آسانی می‎تواند با فشار دادن یک دکمه روی دستگاه شما برای روشن کردن صفحه‎ی آن، ببیند افراد مختلف چه پیامی به شما داده‎اند.

آن‎ها برای دیدن نوتیفیکیشن‎های دریافتی شما نیازی به وارد کردن رمزی ندارند، و چنین چیزی می‎تواند به معنی تجاوز بارزی به حریم خصوصی باشد.

چنین چیزی در مورد iMessage ها، پیامک‎ها و ایمیل‎ها می‎باشد، ولی خوشبختانه iOS راهی در خود برای مخفی کردن محتویات نوتیفیکیشن از قفل صفحه‎ی نمایش دارد تا نشود محتویات آن‎ها را بدون باز کردن گوشی از حالت قفل، خواند. چنین چیزی اگر بر روی دستگاه خود رمز گذاشته‌اید یا از Touch ID استفاده می‎کنید، عالی است.

مخفی کردن محتویات پیام از قفل صفحه‎ی نمایش

برای مخفی کردن این نوع اطلاعات از قفل صفحه‎ی نمایش، چنانچه که در تصویر مشاهده می‎کنید، تنها کاری که باید انجام دهید طی کردن مراحل ساده‎ی زیر است.

گام 1: اپلیکیشن تنظیمات را باز کرده و به مسیر Settings > Notifications > Messages (برای اپلیکیشن Messages)، یا Settings > Notifications > Mail > email account (برای اپلیکیشن Mail) بروید.

گام دوم: سوییچ تاگل “Show Previews” را در حالت خاموش قرار دهید تا جلوی نشان دادن محتویات این نوع نوتیفیکیشن‎ها بر روی قفل صفحه‎ی نمایش شما گرفته شود.

حالا چه رخ خواهد داد؟

حالا در عوض اینکه محتویات پیام‎های ورودی را در نوتیفیکیشن‎های قفل صفحه‎ی نمایش خود مشاهده کنید، شما باید خلاصه‎ای از اینکه چه نوع نوتیفیکیشنی است، ببینید. به عنوان مثال، زمانی که فردی از طریق iMessages برای شما پیام “هی، چه خبر رفیق؟” را می‎فرستد به جای دیدن آن گفته می‎شود شما یک “iMessage” از سوی فلان شخص دارید.

همچنین، برای نوتیفیکیشن‎های ایمیل دریافت شده، شما همچنان کادر موضوع را برای نوتیفیکیشن‎ها جایی که پیش نمایش مخفی می‎شود مشاهده خواهید کرد، ولی در عوض دیدن پیش نمایشی از متن خود ایمیل، شما متن “Mail message” را آنطور که در تصویر زیر نشان داده شده است می‎بینید.

4.3/5 (4 رای)
مشکل صدای آیفونرفع مشکل ضعیف بودن حسگر تاچ آیدی آیفونتبدیل ویدئو و تصاویر زنده به Gif در آیفون 6s و 6s پلاسچند را جهت کاهش مصرف دیتای سیم کارت آیفون در ios 9انتخاب آیتم های استارت آپ در مک
ارسال نظر
verification